×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳۰ خرداد - ۱۳۹۸  
true
true
راز چاقی بیش از حد کشتی گیران سومو ژاپنی در چیست؟

گروه سایتهای ایرانیان : کشتی سومو ورزشی ژاپنی است که در آن دو کشتی‌گیر در رینگ مسابقه می‌ایستند و تلاش می‌کنند حریف خود را به زمین بیندازند یا بیرون رینگ هل دهند.

کشتی‌گیران سومو باید سنگین‌وزن باشند تا بتوانند حریف را از میدان به در کنند و در مبارزه پیروز شوند. هر چه سنگین‌تر باشند زور بیشتری دارند و شانس بردشان بیشتر است.

کشتی سومو ورزشی ژاپنی است که در آن دو کشتی‌گیر در رینگ مخصوص این ورزش می‌ایستند و تلاش دارند حریف خود را به زمین بیندازند یا بیرون رینگ هل دهند. کشتی‌گیران سومو می‌بایست سنگین‌وزن باشند تا بتوانند حریف را از میدان خارج کنند و در مبارزه پیروز شوند. هر چه سنگین‌تر باشند قدرت بیشتری دارند و احتمال بردشان بیشتر است. درصورتی‌که مایلید بدانید این همه وزن را چگونه به دست می‌آورند و چگونه مثل یک غول درشت‌هیکل و چاق می‌شوند با ما ب همراه شوید تا پرده از راز چاقی بیش از حد کشتی گیران سومو زاپنی بپردازیم.

 

نخوردن صبحانه

نخستین کار این است که کشتی‌گیران سومو، پس از آن که از خواب بیدار می‌شوند، چندین ساعت با معده خالی و ناشتا ورزش‌ها و تمرینات بدنی سخت و دشوار انجام می‌دهند. این کار موجب می‌شود به شدت احساس گرسنگی کنند و در نتیجه بتوانند مقدار زیادی غذا را در معده خود جای دهند که نتیجه آن افزایش وزن آنها می‌شود.

راز چاقی بیش از حد کشتی گیران سومو ژاپنی در چیست

خوردن دو عده غذای اصلی به مقدار زیاد

گفته می‌شود کشتی‌‌گیران سومو تنها روزی دو وعده غذا می‌خورند. این دو وعده غذا تقریبا ۵ تا ۱۰ برابر میزان غذایی می‌باشد که یک شخص معمولی مصرف می‌کند. چنین کاری موجب می‌شود بدن مملو از چربی انباشته شود و کشتی‌گیر وزن بیشتر پیدا کند.

نوشیدن الکل

مصرف نوشیدنی‌های الکلی، به ویژه آب جو، یک سنت قدیمی است که کشتی‌گیران سومو با پیروی از آن به صورت غیرطبیعی وزن اضافه می‌کنند. کشتی‌گیران سومو از شکم خود جهت مقاومت استفاده می‌کنند. الکل ماده‌ای است که میزان کورتیزول را افزایش می‌دهد و در نتیجه منجر به چاقی و تجمع غیر طبیعی چربی می‌شود.

 

true
true
true
true

true